Купити карабін: поради експертів ПАТРОН ЮА в техніці безпеки

Питання вогнепальної зброї в наш час постає актуально як ніколи, тому слід розуміти, що потрібно вчитися обдумано поводитися з таким об’єктом підвищеної небезпеки. Сьогодні фактично кожен бажаючий може купити карабін. Для того щоб краще розуміти вогнепальну зброю, з нею слід обов’язково вміти поводитися про що ми і поговоримо далі. 

Зброю слід завжди розцінювати як заряджену

Якщо говориться про гладкоствольну зброю, відкривши затвор варто перевірити чи вона не заряджена. Зброя багатозарядного характеру не менше потребує максимально ретельної перевірки. Перш за все варто перевірити магазин. Далеко не завжди у багатозарядній зброї коректно спрацьовує викидний механізм, в результаті чого в патроннику знаходиться патрон. Як показує практика, далеко не всі власники зброї достатньо ретельно її чистять, що потім може перерости в значно неприємніші наслідки.

Декілька базових рекомендацій поводження зі зброєю

 1. Навіть якщо ви знайшли свою мішень, слід ретельно переконатися, що за нею ніхто не знаходиться, там немає потенційно вибухових предметів, машин чи житлового сектору.
 2. Зламану зброю варто віднести до спеціаліста на ремонт. Доки поломка не буде вирішена, використовувати її заборонено.
 3. Якщо ви займаєтеся стендовою стрільбою, ходите в тир або на полювання, Подумайте про те, щоб максимально захистити слухові та зорові органи.
 4. Стрільба з будь-якої зброї потребує максимальної уважності..
 5. Якщо ви не плануєте використовувати зброю певний час – виконайте її розрядку, встановіть на запобіжник та помістіть у сейф.
 6. Не утримуйте постійно палець на гачку спуску.
 7. Що стосується полювання колективного формату, слід зазначити, що в його ході слід якомога ретельніше дотримуватися рекомендацій безпеки, адже навколо перебуватимуть люди. Слід уважно тримати затвор відкритим чи заламаною рушницю аж до моменту безпосереднього виходу на позицію для стрільби.
 8. На будь-кому спортивному заході, пов’язаному зі стрільбою, техніка безпеки незмінно знаходиться на максимальному рівні. Ці правила були написані виходячи з величезного досвіду, напрацьованого роками.

Не забувайте, що зброя – велика відповідальність і на це слід обов’язково зважати. Успішного та спокійного вам стрілецького досвіду.

Джерело: https://patron.kyiv.ua/ru/product/karabin-browning-bar-mk3-composite-fluted-hc-lh-kal-30-06/

 • Менеджмент
 • Мобильные Приложения
 • Монетизация
 • Философия
 • Обзоры
 • Поисковые Системы
 • Социальные Сети
 • Путешествие
 • DvomaMagaonNovostonPoezdki

  PromoparkSeo.UaSeozavrStarDesign